Davaktiv agentligi xususiylashtirish boʻyicha konsultant Abrau Capital kompaniyasining taklifiga asosan, mazkur sotish jarayonlarida raqobat muhitini ta'minlash maqsadida, barcha manfaatdor tomonlar va salohiyatli investorlarga “Oʻzogʻirsanoatloyiha” AJ dagi davlat aksiyalar paketini xususiylashtirish yuzasidan qiziqish bildirish (Express of Interest) boʻyicha arizalarni qabul qilish muddatini 2024 yil 23 sentabr kuni soat 18:00ga (Toshkent vaqti bilan) qadar uzaytirilganligini maʼlum qiladi.
Qiziqish bildirilgan taqdirda, arizalarni quyidagi elektron pochta manziliga yuborish lozim: almo@abraucapital.com
Avvalgi chop etilgan Aktivni sotib olish boʻyicha qiziqish bildirish bosqichi boshlanganligi toʻgʻrisidagi eʼlonning qolgan barcha bandlari oʻzgarishsiz qolmoqda.

Information about the privatization process of state shares in the authorized capital of "Oʻzogʻirsanoatloyiha" JSC
According to the announcement of the State Assets Management Agency dated August 5 of this year, on the beginning of the sales process of 81,7% state share in the authorized capital of "Oʻzogʻirsanoatloyiha" JSC, the following is reported.
The State Assets Management Agency, based on the suggestion of the privatization consultant "Abrau Capital", in order to ensure a competitive environment in these sales processes, informs all interested parties and potential investors about the extension of the deadline for receipt of Expression of Interest applications for the purchase of the state share in the "Oʻzogʻirsanoatloyiha" JSC until 18:00 (Tashkent time) on September 23, 2024.
In case of interest, please send your application to the following e-mail address: almo@abraucapital.com.