4 март санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
478 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 30,6 млрд сўм бўлган 315 та лот 42,8 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 17,2 млрд сўм
• сотилган нархи 19,5 млрд сўм
Сирдарё вилояти Мирзаобод туманида жойлашган бошланғич нархи 963,9 млн сўм бўлган Давлат мулк объектларидан самарали фойдаланиш маркази вилоят бошқармаси балансидаги собиқ маъмурий ва ёрдамчи бино-иншоотлар 1 млрд сўмга сотилди.
• сони 67 та
• бошланғич нархи 532 млн сўм
Бухоро вилояти Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 85,3 млн сўм бўлган Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги вилоят бошқармаси балансидаги бино ер тўласи 213,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 56 та
• сотилган нархи 5,3 млрд сўм
• ер майдони 7,6 га
Наманган вилояти Косонсой туманидан бошланғич нархи 17,5 млн сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари ва мажмуалари қуриш учун 6 сотих ер участкаси 652,4 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 9,5 млрд сўм
• сотилган нархи 11,3 млрд сўм
Тошкент шаҳар Учтепа туманидан бошланғич нархи 5,1 млрд сўм бўлган нотурар-жой бино-иншоатлари 5,2 млрд сўмга сотилди.
• сони 69 та
• бошланғич нархи 32 млн сўм
• сотилган нархи 517 млн сўм
Тошкент вилояти Чирчиқ шаҳридан бошланғич нархи 1,8 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 27,8 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 4 марта
На аукционы и открытые торги было выставлено 478 лота. Также было реализовано 315 объекта со стартовой ценой 30,6 млрд сумов за 42,8 млрд сумов.
• стартовая цена 17,2 млрд сум
• Бывшие административные и вспомогательные здания и сооружения, принадлежащие Центру по эффективному использованию пустующих государственных объектов, расположенные в Мирзаободском районе Сырдарьинской области, со стартовой ценой 963,9 млн сумов продано за 1 млрд сумов.
• стартовая цена 532 млн сум
• Подвальное помещение, принадлежащее Агентству информации и массовых коммуникаций, расположенное в городе Бухара Бухарской области, со стартовой ценой 85,3 млн сумов сдано в аренду за 213,1 млн сумов.
• площадь земельного участка 7,6 га
• Земельный участок, расположенный в Косонсойском районе Наманганской области, площадью 6 соток, со стартовой ценой 17,5 млн ​​сумов продан за 652,4 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов и комплексов.
• цена продажи 11,3 млрд сум
• стартовая цена 32 млн сум
• цена продажи 517 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в городе Чирчик Ташкентской области, со стартовой ценой 1,8 млн ​​сумов продана за 27,8 млн сумов.