26 февраль санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
1564 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 130,7 млрд сўм бўлган 343 та лот 166,7 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 38 та
• бошланғич нархи 99,4 млрд сўм
• сотилган нархи 105,5 млрд сўм
Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 10,2 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази балансидаги собиқ бетон заводининг бир қисми 10,7 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 411 млн сўм
• сотилган нархи 867 млн сўм
Фарғона вилояти Фарғона шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 60 млн сўм бўлган "Фарғона халқаро аэропорти" МЧЖ балансидаги учиб кетиш залида, маҳаллий залда ва халқаро залда бўш турган савдо шохобчалари 216 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 74 та
• бошланғич нархи 3,9 млрд сўм
• сотилган нархи 17,8 млрд сўм
• ер майдони 8,6 га
Сурхондарё вилояти Денов туманидан бошланғич нархи 357,9 млн сўм бўлган автотураргоҳ қуриш учун 19 сотих ер участкаси 3,5 млрд сўмга сотилди.
• сони 52 та
• бошланғич нархи 22,9 млрд сўм
• сотилган нархи 36,3 млрд сўм
Тошкент шаҳар Чилонзор туманидан бошланғич нархи 10 млрд сўм бўлган база ҳудуди 20,6 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 26 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 1564 лота. Также было реализовано 343 объекта со стартовой ценой 130,7 млрд сумов за 166,7 млрд сумов.
• стартовая цена 99,4 млрд сум
• цена продажи 105,5 млрд сум
• Часть здания бывшего бетонного завода, принадлежащие Центру по эффективной организации использования государственных объектов, расположенная в городе Навоий Навоийской области, со стартовой ценой 10,2 млрд сумов проданы за 10,7 млрд сумов.
• стартовая цена 411 млн сум
• цена продажи 867 млн сум
• Пустые торговые точки в зале вылета, зале внутренних рейсов и зале международных рейсов, принадлежащие ООО "Фарғона халқаро аэропорти", расположенные в городе Фергана Ферганской области, со стартовой ценой 60 млн сумов сданы в аренду за 216 млн сумов.
• цена продажи 17,8 млрд сум
• площадь земельного участка 8,6 га
• Земельный участок, расположенный в Деновском районе Сурхандарьинской области, площадью 19 соток со стартовой ценой 357,9 млн ​​сумов продан за 3,5 млрд сумов для строительства автостоянки.
• стартовая цена 22,9 млрд сум
• цена продажи 36,3 млрд сум
• Территория базы, расположенная в Чиаланзарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 10 млрд ​​сумов продан за 20,6 млрд сумов