25 декабрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
270 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 143,6 млрд сўм бўлган 748 та лот 162,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 117,2 млрд сўм
• сотилган нархи 125,2 млрд сўм
• Тошкент шаҳри, Яшнобод туманида жойлашган бошланғич нархи 66,3 млрд сўм бўлган «Ўзавтосаноат-leasing» МЧЖ устав фондидаги 100 фоиз давлат улуши 69,6 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 99,6 млн сўм
• сотилган нархи 105,8 млн сўм
• Тошкент шаҳри, Миробод туманидан бошланғич йиллик ижара ставкаси 25,5 млн сўм бўлган Туркиянинг иқтисодиёт ва технологиялар университети филиалининг техник майдони қисми 28 млн сўмга ижрага берилди.
• сони 71 та
• сотилган нархи 4,6 млрд сўм
• ер майдони 53,4 га
• Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз туманида  бошланғич нархи 26,3 млн сўм бўлган меҳмонхоналар қуриш учун 2 сотих ер участкаси 286,4 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 25 декабря
На аукционы и открытые торги было выставлено 270 лота. Также было реализовано 748 объекта со стартовой ценой 143,6 млрд сумов за 162,3 млрд сумов.
• стартовая цена 117,2 млрд сум
• цена продажи 125,2 млрд сум
• 100 процентная государственная доля, расположенная в Яшнабадском районе города Ташкента, принадлежащая ООО "Узавтосаноат-leasing", со стартовой ценой 66,3  млрд сумов продана за 69,6 млрд сумов.
• стартовая цена 99,6 млн сум
• цена продажи 105,8 млн сум
• Часть технической площади, принадлежащая филиалу Турецкого университета экономики и технологий, с первоначальной годовой арендной ставкой 25,5 млн ​​сумов в Мирабадском районе города Ташкента, сдана в аренду за 28 млн сумов.
• площадь земельного участка 53,4 га
• Земельный участок, расположенный в Шахрисабзком районе Кашкадарьинской области, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 26,3 млн ​​сумов продан за 286,4 млн сумов для строительства гостиниц.