2 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
320 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 21,5 млрд сўм бўлган 411 та лот 44,2 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 3 та
• бошланғич нархи 10,3 млрд сўм
Хоразм вилояти Урганч шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 9,2 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Хоразм вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги маъмурий бино ва бинода жойлашган инвентарлар 19,8 млрд сўмга сотилди.
• сони 125 та
Самарқанд вилояти Самарқанд шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 15,2 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги хона 175,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 227 та
• бошланғич нархи 5,1 млрд сўм
• сотилган нархи 10,3 млрд сўм
• ер майдони 9,9 га
Тошкент шаҳар Мирзо Улуғбек туманидан бошланғич нархи 848,1 млн сўм бўлган офис ҳамда савдо ва маиший хизмат кўрсатиш бинолари қуриш учун 2 сотих ер участкаси 3,9 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нарх 61 млн сўм
• сотилган нарх 67 млн сўм
• ер майдони 14,8 га
• бошланғич нархи 2 млрд сўм
• сотилган нархи 2 млрд сўм
Қорақалпоғистон Республикаси Нукус шаҳаридан бошланғич нархи 241,4 млн сўм бўлган кўп қаватли турар жойдаги хонадон 253,5 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 2 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 320 лота. Также было реализовано 411 объекта со стартовой ценой 21,5 млрд сумов за 44,2 млрд сумов.
• Административное здание и инвентари находящиеся в здании, принадлежащие Хорезмскому территориальному управлению Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенное в городе Ургенч Хорезмской области, со стартовой ценой 9,2 млрд ​​сумов продано за 19,8 млрд сумов.
• Комната, принадлежащая общеобразовательной школе, расположенная в городе Самарканд Самаркандской области, со стартовой арендной ставкой 15,2 млн ​​сумов сдана в аренду за 175,1 млн сумов.
• количество 227
• цена продажи 10,3 млрд сум
• площадь земельного участка 9,9 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 848,1 млн ​​сумов продан за 3,9 млрд сумов для строительства офисных зданий.
• стартовая цена 61 млн сум
• цена продажи 67 млн сум
• площадь земельного участка 14,8 га
• стартовая цена 2 млрд сум
• Квартира в многоэтажном доме, расположенная в городе Нукус Республики Каракалпакстан, со стартовой ценой 241,4 млн ​​сумов продан за 253,5 млн сумов.