Barcha vakant rahbarlik lavozimlariga qoʻyilgan malakaviy talablar va lavozim majburiyatlari bilan tanishish, shuningdek ariza topshirish Davlat xizmatini rivojlantirish agentligining vacancy.argos.uz veb-sayti orqali amalga oshiriladi.
Mavjud boʻsh rahbarlik lavozimlari:
1. Baholash va rieltorlik faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshligʻi oʻrinbosari (tanishish va ariza topshirish havolasi)
2. Korporativ masalalar boʻyicha korxonalar bilan ishlash boʻlimi boshligʻi (tanishish va ariza topshirish havolasi)
3. Bosh buxgalter (tanishish va ariza topshirish havolasi)
Qoʻshimcha savollar yuzasidan Davaktiv agentligining maxsus raqamlariga murojaat qilishingiz mumkin: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82

UzSAMA announces competition for vacant managerial positions in the central office
To familiarize with the qualification requirements and job duties for all vacant executive positions, as well as to apply, please visit the website of the Civil Service Development Agency vacancy.argos.uz.
Vacant executive positions:
1. Deputy Head of the Department for Coordination of Appraisal and Realtor Activities (link for review and application)
2. Head of the Division for work with enterprises on corporate issues (link for familiarization and application)
3. Chief Accountant (link for review and application)
For additional questions, you can contact the special contact numbers of the UzSAMA: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82